CAĞ KEBAP BİZİM İŞİMİZ BÜYÜK ERZURUM SOFRASI

İşletmemiz 2007 yılında şuanda hizmet sunduğu Kartal-Atalar Kordonboyu Mah. Kumlar Cad. No:26/2 Büyük Erzurum Sofrasını Kurmuştur.

250 kişi kapasitesi olup yöresel hizmet sunmaktadır. Salonumuzda sekilerimiz (yer sofrası) ,coçuk oyunları,yöresel fügürler,modern tasarımla salonumuz dizayn edilmiştir. Menümüzün diğer bir adı mecburi menu ayran aşı çorba,cag kebabı,su böreği,güveçte mantar,mevsim salatası,kadayıf dolması,özel güveçde manda yoğurdu, acılı ezme,soğan piyaz,karışık turşu,civil peynir, mangalda yeşil biber ikram etmekteyiz. Ramazan için özel menü hazırlanır.

İkram ettiğimiz ürünlerimizin et,yoğurt,tereyağ,civil peynir,aşurelik buğday,kadayıf,naturel kaya tuzu Erzurum' dan temin edilmektedir. Hizmet süreci içerisinde yazılı ve görsel basında özel kariyer yaptı. Vedat Milör'ün Ntv yayınlanan Tadı Damağımda Yemek Program'a konu oldu.
Lezzette :* * * * *
Fiyatta :* * * * *
Ambiyansda :***
Yıldız almıştır.
Yazılı basında Milliyet Gaztesi 2008'in en iyi yemekleri sunan işletme olarak beğeni kazanmıştır. Görsel Medyada yöresel yemek kültürünü tanıtmak için, NTV, Kanal 7,CINE5,SHOW TV,STV,TGRT,TV8,KANALA,CEM TV,Tatlıses Tv,Doğu Tv yemek kültürünü başarıyla sunmuştur. Erzurum’a gitmeye gerek yok Gerçek bir Cağ Kebap yemek için de Erzurum'a gitmeye gerek yok İstanbul Kartal-Atalar'a uzanacaksınız.

about
BÜYÜK ERZURUM SOFRASI